Konferencja PARP Start2Up! Od seedowania do skalowania – Jak kształtować przyszłość swojego startupu?
Konferencja PARP Start2Up! Od seedowania do skalowania – Jak kształtować przyszłość swojego startupu?
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) we współpracy z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej organizują konferencję PARP Start2Up. Wydarzenie to kierowane jest zarówno do przedsiębiorców rozwijających swoje projekty w ramach programu „Platformy startowe dla nowych pomysłów” z Funduszy Europejskich dla Polski Wschodniej, jak i do tych, którzy planują rozwój swojego biznesu przy wsparciu tego projektu.
Konferencja „PARP Start2Up! Od seedowania do skalowania – Jak kształtować przyszłość swojego startupu?” odbędzie się 13 listopada o godz. 9:00 w formule online.
Jej plan został starannie dostosowany do potrzeb młodych firm na różnych etapach rozwoju i obejmuje inspirujące wystąpienia, panele dyskusyjne oraz konkurs dla startupów. To doskonała okazja, aby zdobyć wiedzę, która wspiera rozwój biznesu, oraz poznać ekspertów z obszaru innowacji, sztucznej inteligencji, marketingu czy prawa inwestycyjnego.
Jednym z kluczowych elementów wydarzenia będą wystąpienia dotyczące strategii pozyskiwania finansowania. W tej części uczestnicy dowiedzą się, jakie są najlepsze praktyki przygotowywania materiałów dla inwestorów, jak budować wiarygodność biznesową oraz jakie źródła finansowania są dostępne dla młodych firm w Polsce i Europie. Warsztaty, prowadzone przez specjalistów takich jak Bartłomiej Gola, partner generalny SpeedUp Group, oraz Maria Belka, współzałożycielka i prezeska Mentors4Starters, dostarczą praktyczne wskazówki dotyczące rozmów z inwestorami oraz przygotowania do rund finansowania.
Program obejmuje także:
- wystąpienie R. Michaela Andersona – założyciela startupów i autora bestsellerów, który zaprezentuje pięć kroków niezbędnych do rozwoju lidera;
- panel „Future Thinking”, w którym eksperci tacy jak Artur Kurasiński i Zuzanna Skalska omówią globalne trendy wpływające na rozwój technologiczny i społeczny;
- debatę, podczas której specjaliści z zakresu sztucznej inteligencji, m.in. prof. Aleksandra Przegalińska i dr Krzysztof Wojewodzic, zastanowią się nad przyszłością biznesów niewykorzystujących sztucznej inteligencji;
- panel „Ile IQ tkwi w AI?” prof. Andrzeja Dragana.
Konferencja zakończy się konkursem pitchingowym, podczas którego młodzi przedsiębiorcy zaprezentują swoje projekty przed panelem ekspertów. Zwycięzcy zostaną wyróżnieni nagrodami, które pomogą im w dalszym rozwoju działalności.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.